DRUTBR080-005M Drut z brązu, miękki stop CuSn, grubość 0.8 mm - zwój 5mb
Dostępność: 3
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
16.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DRUTBR080-005M
Opis
  • Typ elementu: drut
  • Materiał: brąz cynowy
  • Średnica: 0.8mm
  • Gatunek: B6/CuSn6 R
  • Stan utwardzenia: miękki 380 - 420 Mpa
  • Jednostka miary: zwój 5m
  • Masa: ok. 22g
  • gęstość: 8.8 g/cm3
  • współczynnik rozszerzalności cieplnej do 300°C: 18,1 -6/K
  • przewodność cieplna 20°C: 50 W/mK
materiał brąz
grubość 0.80mm