DRUTBR050T-010M Drut z brązu twardy stop CuSn6, grubość 0.5 mm - zwój 10mb - WYPRZEDAŻ - ost. szt. w magazynie
Dostępność: 0
Cena regularna:
18.50
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DRUTBR050T-010M
Opis
DRUTBR050T-010M Drut z brązu cynowego CuSn6/B6 twardy, grubość 0.5 mm - zwój 10mb - WYPRZEDAŻ - ost. szt. w magazynie
  • Typ elementu: drut
  • Materiał: brąz cynowy
  • Średnica: 0.5mm
  • Gatunek: B6/CuSn6 twardy
  • Stan utwardzenia: miękki 900 - 1050 Mpa
  • Długość: 10mb zwój
  • Masa: 1.75g/m
  • gęstość: 8.8 g/cm3
  • współczynnik rozszerzalności cieplnej do 300°C: 18,1 -6/K
  • przewodność cieplna 20°C: 50 W/mK
materiał brąz
grubość 0.50mm