DRUTBR040-010M Drut z brązu, miękki stop CuSn6, grubość 0.4 mm - zwój 10mb
Dostępność: 0
Cena regularna:
20.90
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DRUTBR040-010M
Opis
DRUTBR040-010M Drut z brązu cynowego CUSN6/B6 miękki, grubość 0.4 mm - zwój 10mb
  • Typ elementu: drut
  • Materiał: brąz cynowy
  • Średnica: 0.4mm
  • Gatunek: B6/CuSn6 R
  • Stan utwardzenia: miękki 380 - 420 Mpa
  • Jednostka miary: zwój 10m
  • Masa: ok. 11,1g
  • gęstość: 8.8 g/cm3
  • współczynnik rozszerzalności cieplnej do 300°C: 18,1 -6/K
  • przewodność cieplna 20°C: 50 W/mK
materiał brąz
grubość 0.40mm