DRUTBR010-005M Drut z brązu, miękki stop CuSn6, grubość 0.1 mm - zwój 5mb
Dostępność: 2
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
7.68
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DRUTBR010-005M
Opis
DRUTBR010-005M Drut z brązu cynowego CUSN6/B6 miękki, grubość 0.1 mm - zwój 5mb
  • Typ elementu: drut
  • Materiał: brąz cynowy
  • Średnica: 0.1mm
  • Gatunek: B6/CuSn6 R
  • Stan utwardzenia: miękki 380 - 420 Mpa
  • Jednostka miary: zwój 5m
  • Masa: ok. 1g
Oznaczenia brązu B6/CuSn6 wg różnych norm:
  • EN: CW452K
  • ISO: CuSn6
  • DIN: CuSn6
  • Wnr: 2.1020
  • UNS USA: C51900
  • BS GP old: PB103
  • PN: B6
Skład chemiczny brązu B6/CuSn6:
  • Al: -
  • Fe: ≤0,1
  • Ni: ≤0,2
  • Sn: min 5,50; max 7.00
  • Pb: <0,02
  • Zn: < 0,2
  • Mn: -
  • P: min. 0,01; max: 0,4
  • Si: -
  • Mg: -
  • S: -
  • Sb: -
  • Bi: -
  • Cr: -
  • Te: -
  • Cu : reszta
  • Inne: ≤0,2-
Własności fizyczne brązu B6/CuSn6 R:
  • gęstość: 8.8 g/cm3
  • współczynnik rozszerzalności cieplnej do 300°C: 18,1 -6/K
  • przewodność cieplna 20°C: 50 W/mK
  • wytrzymałość na rozciąganie Rm: min. 380 [MPa]
  • wytrzymałość na rozciąganie Rm max.: 420 [MPa]
  • wydłużenie: 40 [%]
Dane techniczne
materiał brąz
grubość 0.10mm