DLAWNICA.10C16 Dławnica do kabli o średnicy 5...10mm z tworzywa (gwint metryczny M16) + nakrętka
Dostępność: 0
Cena regularna:
4.40
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DLAWNICA.10C16
Opis
  • Typ akcesoriów do kabli: dławnica
  • Gwint: metryczny 16x1.5mm
  • Klasa szczelności: IP68
  • Materiał korpusu: plastik
  • Długość gwintu: 15mm
  • Średnica zewnętrzna przewodu: 5...10mm
Specjalna konstrukcja dławicy zapobiega skręceniu się kabla wewnątrz i zapewnia dużą wytrzymałość na zerwanie. Łatwe w montażu. Pozwalają na osiągnięcie stopnia ochrony IP 68 (klasa szczelności 10 bar wg. EN60529). Szeroki asortyment wielkości umożliwia mocowanie kabli o średnicy od 3mm do 13mm. Temperatura pracy: -40 st.C do +85 st.C (krótkotrwała do +120 st.C)