DLAWNICA.10C Dławnica do kabli o średnicy 5...10mm z tworzywa (PG11) + nakrętka
Dostępność: 12
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
3.90
Opis
  • Typ akcesoriów do kabli: dławnica
  • Gwint: PG
  • Klasa szczelności: IP68
  • Materiał korpusu: plastik
  • Długość gwintu: 9.8mm
  • Średnica zewnętrzna przewodu: 5...10mm
Specjalna konstrukcja dławicy zapobiega skręceniu się kabla wewnątrz i zapewnia dużą wytrzymałość na zerwanie. Łatwe w montażu. Pozwalają na osiągnięcie stopnia ochrony IP 68 (klasa szczelności 10 bar wg. EN60529). Szeroki asortyment wielkości umożliwia mocowanie kabli o średnicy od 3mm do 13mm. Temperatura pracy: -40 st.C do +85 st.C (krótkotrwała do +120 st.C)