DLAWNICA.06P12 Dławnica do kabli o średnicy 3...6mm z tworzywa (M12x1.5) + nakrętka
Dostępność: 3
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
7.50
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DLAWNICA.06P12
Opis
  • Producent KSS WIRING
  • Typ akcesoriów do kabli: dławnica
  • Gwint dławnicy: M12
  • Klasa szczelności: IP68
  • Materiał korpusu: poliamid
  • Kolor korpusu: szary
  • Średnica zewnętrzna przewodu: 3...6,5mm
  • Skok gwintu: 1,25
  • Rodzaj gwintu: metryczny
  • Klasa palności: UL94V-2
  • Wymiar L1: 7,9mm
  • Wymiar L2: 12,1mm
  • Wymiar L3: 13,3mm
  • Wymiar D1: 12mm
Specjalna konstrukcja dławicy zapobiega skręceniu się kabla wewnątrz i zapewnia dużą wytrzymałość na zerwanie. Łatwe w montażu. Pozwalają na osiągnięcie stopnia ochrony IP 68 (klasa szczelności 10 bar wg. EN60529). Szeroki asortyment wielkości umożliwia mocowanie kabli o średnicy od 3mm do 13mm. Temperatura pracy: -40 st.C do +85 st.C (krótkotrwała do +120 st.C)