BTB16-800B Triak 16A 800V obudowa TO220A
Dostępność: 7
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
5.30
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego: triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 800V
  • Prąd przewodzenia maks.: 16A
  • Prąd bramki: 50mA