BTB04-600B Triak 4A 600V obudowa TO220A B
Dostępność: 11
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
5.30
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego: triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 600V
  • Prąd przewodzenia maks.: 4A
  • Prąd bramki: 10A