BTA41-800B Triak 40A 800V obudowa TOP3
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
18.50
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego: triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 800V
  • Prąd przewodzenia maks.: 40A
  • Prąd bramki: 50mA
  • Obudowa: TOP3
  • Szybkość narastania impulsu: 500V/μs