BTA26-800B Triak 26A 800V obudowa TOP3
Dostępność: 6
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
12.00
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego: triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 600V
  • Prąd przewodzenia maks.: 25A
  • Prąd bramki: 50mA
  • Obudowa: TOP3
  • Szybkość narastania impulsu: 1kV/μs