BTA12-600B Triak 600V 12A obudowa TO220A
Dostępność: 8
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
4.60
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego: triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 600V
  • przewodzenia maks.: 12A
  • Prąd bramki: 50mA
  • Obudowa: TO220AB
  • Szybkość narastania impulsu: 400V/μs