BTA10-800B Triak 800V 10A obudowa TO220A
Dostępność: 7
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
5.40
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego : triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 800V
  • Prąd przewodzenia maks.: 10A
  • Prąd bramki: 50mA
  • Obudowa; TO220AB
  • Szybkość narastania impulsu: 400V/μs