BTA10-600CW Triak 600V 10A obudowa TO220AB, prąd bramki 35mA
Dostępność: 5
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
4.80
Opis
BTA10-600CW Triak 600V 10A obudowa TO220AB
  • Typ elementu półprzewodnikowego : triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 600V
  • Prąd przewodzenia maks.: 10A
  • Prąd bramki: 35mA