BTA06-600C Triak 600V 6A obudowa TO220A
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
3.20
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego: triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 600V
  • Prąd przewodzenia maks.: 6A
  • Prąd bramki: 25mA