BT139-800 Triak 800V 16A obudowa TO220A
Dostępność: 2
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
4.40
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego : triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 800V
  • Prąd przewodzenia maks.: 16A
  • Prąd bramki: 70mA
  • Obudowa: TO220AB
  • Szybkość narastania impulsu: 250V/μs