BT138-800 Triak 800V 12A TO220AB
Dostępność: 4
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
4.60
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego: triak
  • Napięcie wsteczne maks.: 800V
  • Prąd przewodzenia maks.: 12A
  • Prąd bramki: 25mA
  • Obudowa: TO220AB
  • Szybkość narastania impulsu: 50V/μs