BT137-600 Triak 600V 8A 35mA obudowa TO220A
Dostępność: 6
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
3.90
Opis
  • Typ elementu półprzewodnikowego: triak
  • Napięcie wsteczne: maks. 600V
  • Prąd przewodzenia: maks. 8A
  • Prąd bramki: 70mA
  • Obudowa: TO220AB
  • Szybkość narastania impulsu: 250V/μs