BR-PR15X100 Pręt z brązu cynowo-fosforowego B101 o średnicy 15/16mm - długość 100mm
Dostępność: 0
Cena regularna:
35.60
Opis
  • Typ: Pręt z brązu cynowo-fosforowego
  • Gatunek: B101/CuSn10P
  • Średnica: 15/16 mm
  • Długość: 100mm
  • Waga: 0.18 kg
Oznaczenia brązu B101 wg różnych norm:
  • EN: CW305G
  • ISO: CuSn10P
  • DIN: CuSn10P
  • PN: B101
Skład chemiczny brązu B101:
  • Al: <0,02
  • Cu : min 80,00; max 86.50
  • Fe: <0,3
  • Ni: <0,5
  • Sn: min 9,00; max 11.00
  • Pb: <0,2
  • Zn: < 0,3
  • Mn: <0,2
  • P: min. 0,5; max: 1,0
  • Si: <0,02
  • Mg: <0,02
  • S: <0,05
  • As: <0.1
Własności fizyczne:
  • gęstość: 8.8 g/cm3
  • współczynnik rozszerzalności cieplnej: 18 -6/K
  • wydłużenie A: <= 3, 2 %
  • twardość: ok. 90 HB
  • przewodność cieplna: 50 W/mK
Maksymalna długość wysyłanego profilu: 150cm!
Dane techniczne
średnica 15mm
rodzaj profilu pręt okrągły
materiał brąz
długość 100mm