BAN-GKD-12R Gniazdo bananowe, lutowane na kabel, czerwone 12A - długość 56.8mm
Dostępność: 0
Cena regularna:
5.00
Opis
  • Gniazda laboratoryjne izolowane, przystosowane do wtyków bananowych 4 mm,
  • montowane na kabel
  • mocowanie przewodu przez lutowanie
  • materiał styków: niklowany mosiądz
  • długość: 56.8mm
  • maksymalna średnica przewodu: 4.4 mm [przekrój: 2.5mm2]
  • prąd znamionowy: 12 A; napięcie: 30V
  • zakres temp. pracy: od -40°C +80°C.