BAN-GKD-12C Gniazdo bananowe, lutowane na kabel, czarne 12A - długość 56.8mm
Dostępność: 3
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
5.00
Opis
Gniazda laboratoryjne izolowane, przystosowane do wtyków bananowych 4 mm, montowane na kabel.
  • mocowanie przewodu przez lutowaniE
  • materiał styków: niklowany mosiądz
  • długość: 56.8mm
  • maksymalna średnica przewodu: 4.4 mm [przekrój: 2.5mm2]
  • prąd znamionowy: 12 A; napięcie: 30V
  • zakres temp. pracy: od -40°C +80°C.