BAN-GK-16Y Gniazdo bananowe, lutowane na kabel, żółte 16A [Hirschmann]
Dostępność: 12
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
7.10
Opis
  • Producent:HIRSCHMANN
  • Złącze: gniazdo
  • Typ złącza: bananowe 4mm
  • Prąd znamionowy: 16A
  • Napięcie znamionowe: 60V DC
  • Kolor: żółty
  • Pokrycie styku: niklowany
  • Montaż: na przewód
  • Długość całkowita: 48mm
  • Przyłącze: lutowane
  • Temperatura pracy: -25...70°C
  • Materiał styku: mosiądz
  • Rezystancja styku maks.: 3mΩ
  • Średnica przewodu maks.: 5,5mm