BAN-GK-16G Gniazdo bananowe, lutowane na kabel, zielone 16A [Hirschmann]
Dostępność: 11
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
7.10
Opis
Gniazda laboratoryjne izolowane, przystosowane do wtyków bananowych 4 mm, montowane na kabel.
  • Producent: HIRSCHMANN
  • Złącze: gniazdo
  • Typ złącza: bananowe 4mm
  • Prąd znamionowy: 16A
  • Napięcie znamionowe: 60V DC
  • Kolor: zielony
  • Pokrycie styku: niklowany
  • Montaż: na przewód
  • Długość całkowita: 48mm
  • Przyłącze: lutowane
  • Temperatura pracy: -25...70°C
  • Materiał styku: mosiądz
  • Rezystancja styku maks.: 3mΩ
  • Średnica przewodu maks.: 5,5mm