BAN-GK-16C Gniazdo bananowe, lutowane na kabel, czarne 16A [Hirschmann]
Dostępność: 12
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
7.10
Opis
Gniazda laboratoryjne izolowane, przystosowane do wtyków bananowych 4 mm, montowane na kabel.
- mocowanie przewodu przez lutowanie
- materiał styków: niklowany mosiądz
- rezystancja styku < 3 mW
- maksymalna średnica przewodu: 5,5 mm [przekrój: 2.5mm2]
- prąd znamionowy: 15 A; napięcie: 60V
- zakres temp. pracy: od -40°C +80°C.