ANTY-KAB10M1KO2-3.3 Przewód łączeniowy ESD, długość 3.3m, zatrzask żeński 10mm - kabeloczko 4mm, rezystancja 1M
Dostępność: 0
Wysyłka: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
28.90
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0ANTY-KAB10M1KO2-3.3
Opis
kabel połączeniowy
Wersja ESD
3.0m
Rezystancja kabla 1M
klips żeński, 10mm
kabeloczko 4mm
połączenie: opaska mata ESD lub mata uziemienie
Budowa 2 dodatkowe gniazda bananowe
Uwagi:
przewód o całkowitej długości 3m
rezystancja 1MΩ plus minus 5% (wbudowana) - między klipsem a oczkiem
Między gniazdami bananowymi a oczkiem nie ma rezystancji 1MΩ ponieważ wbudowana jest on w opaski ESD.