ANTY-KAB10M1KO-3.3 Przewód łączeniowy ESD, długość 3m, zatrzask żeński 10mm - kabeloczko 4mm, rezystancja 1M
Dostępność: 11
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
29.50
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0ANTY-KAB10M1KO-3.3
Opis
  • Typ akcesoriów antystatycznych: kabel połączeniowy
  • Uwaga: Wersja ESD
  • Długość kabla: 3.0m
  • Rezystancja kabla: 1M
  • Zatrzask: klips żeński, 10mm
  • Zakończenie: kabeloczko 5mm