UM268.080WH Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 80x2.4mm - biała - opakowanie 100szt
Dostępność: 0
Cena regularna:
6.40
Opis
opaska zaciskowa
80mm
2.4mm
biały
poliamid
19mm