UM268.080BH Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 80x2.4mm - czarna - opakowanie 100szt
Dostępność: 0
Cena regularna:
7.50
Opis
  • Typ akcesoriów do kabli: opaska zaciskowa
  • Długość: 80mm
  • Szerokość opaski: 2.4mm
  • Kolor: czarny
  • Materiał opaski: poliamid
  • Średnica pętli max: 19mm